Menu
Your Cart

Canva Pro Edu 1 Yıllık Lisans

Canva Pro Edu 1 Yıllık Lisans

1-) Ürünü sepeti ekleyin ve adres bilgilerinizi doldurun.

2-) Ödeme ekranında sizin için en uygun ödeme seçeneğini seçerek ödemenizi tamamlayınız.

3-) Ürün Anahtarı ve abonelik bilgileri çalışma saatlerine bağlı olarak ortalama 10 dakika içerisinde sipariş verdiğiniz mail adresine gönderilir.

Canva Pro Edu Ömür 1 Yıllık Lisans Ürününün Özellikleri

Ürünlerimiz tamamen orijinaldir.

1 Ay garantili ve ömür boyu kullanım sağlar.

Size özel olarak davet linki gönderilir.

Dilediğiniz cihazda davet linkini kullanarak oluşturduğunuz hesap ile kullanım sağlayabilirsiniz.

Davet linki 24 saat içerisinde kullanılmadığı taktirde otomatik olarak iptal edilir.

24 Saat içinde kullanılmayan davet linki iadesi ve değişimi sağlanamaz.

Canva Pro

Canva Pro, Canva tarafından sunulan bir abonelik tabanlı bir tasarım aracıdır. Bu araç, profesyonel tasarımcılara ve tasarım yapmak isteyen herkes için kullanımı kolay bir arayüzle birlikte gelir. Canva Pro, daha önceki sürümlerden daha gelişmiş özellikler ve daha geniş bir tasarım kitaplığı sunar.

Canva Pro, birçok farklı tasarım aracını bir araya getirerek tasarım sürecini hızlandırır. Bu araç, web tasarımı, sosyal medya grafikleri, sunumlar, afişler, kartvizitler ve daha birçok tasarım projesi için kullanılabilir. Canva Pro ayrıca, kullanıcıların kendi özelleştirilmiş tasarımlarını yaratmalarına olanak tanıyan birçok farklı şablon sunar.

Canva Pro’nun bir diğer önemli özelliği, işbirliği özelliğidir. Birden fazla kişinin aynı tasarım projesi üzerinde çalışabilmesine olanak tanır. Kullanıcılar, tasarımı paylaşabilir, yorum yapabilir ve işbirliği yapabilirler. Bu özellik, özellikle takımlar için idealdir.