Menu
Your Cart

Eset Nod32 Internet Security 1 Yıllık Lisans Anahtarı

Eset Nod32 Internet Security 1 Yıllık Lisans Anahtarı
Eset Nod32 Internet Security 1 Yıllık Lisans Anahtarı
324,00TL
Vergiler Hariç: 324,00TL

Eset Nod32 Internet Security 1 Yıllık Lisans Anahtarı

1-) Ürünü sepeti ekleyin ve adres bilgilerinizi doldurun.

2-) Ödeme ekranında sizin için en uygun ödeme seçeneğini seçerek ödemenizi tamamlayınız.

3-) Ürün Anahtarı ve abonelik bilgileri çalışma saatlerine bağlı olarak ortalama 10 dakika içerisinde sipariş verdiğiniz mail adresine gönderilir.

Eset Nod32 Internet Security 1 Yıllık Lisans Anahtarının Özellikleri

Ürünlerimiz tamamen orijinaldir.

1 Yıllık kullanım süresi sağlar.

Lisans Anahtarı olarak teslim edilir.

Tek bir cihazı destekler.

Eset Nod32

ESET NOD32, günümüzde en yaygın kullanılan antivirüs yazılımlarından biridir. Bilgisayarlar ve mobil cihazlar için özel olarak geliştirilmiş olan bu yazılım, güçlü bir virüs tespit ve temizleme motoruyla donatılmıştır.

ESET NOD32, çeşitli kötü amaçlı yazılımların tespit edilmesi ve temizlenmesi için geliştirilmiş son derece etkili bir araçtır. Yazılımın en önemli özelliklerinden biri, kullanıcıların cihazlarını her türlü tehditten koruyabilecekleri tamamen özelleştirilebilir seçenekler sunmasıdır. Bu sayede kullanıcılar, ihtiyaçlarına göre farklı seçenekleri seçerek cihazlarını tam olarak koruma altına alabilirler.

ESET NOD32, ayrıca diğer birçok antivirüs yazılımının aksine oldukça hafif bir yapıya sahiptir. Bu da yazılımın bilgisayar ve mobil cihazlarda minimum kaynak tüketmesini ve performansı olumsuz etkilememesini sağlar. Ayrıca yazılımın düzenli güncellemeleriyle de, yeni virüs tehditlerine karşı sürekli olarak güncel kalmaktadır.